Breaking Bad’in Walter White’ının cinayetten arandığını biliyor muydunuz

Breaking Bad’te Walter White karakterine hayat veren Emmy ödüllü Bryan Cranston katıldığı bir televizyon programında cinayet şüphelisi olarak polis tarafından sorguya alındığını anlattı.

Gençlik yıllarında, Peter Wong isimli bir şefin yanında abisiyle işe başlayan ünlü oyuncu, çalıştıkları şefin kötü olduğunu ve kendi aralarında onu öldürmekle ilgili şakalaştıklarını açıkladı. Bu şakalaşma daha sonrasında Cranston kardeşlerin cinayet şüphelisi olarak sorgulanmasına sebep oldu.

Konuşmasında sunucunun sorduğu, ‘Gerçek katilleri yakaladılar değil mi?’ sorusuna ünlü oyuncunun yaptığı şaşırtmalı cevabı ise izleyenleri güldürdü.

Kyle Edward Cranston (Abisi) ve Bryan Cranston

Ünlü oyuncu Cranston o anları şöyle anlattı:

Abimle ikimiz fakirdir ve motorla ülkeyi geziyorduk. Sonra garson olarak iş bulduk. Oradaki şef Peter Wong berbat bir insandı. Herkesten nefret ederdi. Vardiyamız başlamadan önce garsonlar toplandığında hep Peter Wong’u nasıl öldüreceğimizi konuşurduk. Herkes konuşurdu. Ben küçük dilimleyip, pişirirdim falan. Öylesine şakalaşıyorduk. Ama birisi şaka yapmıyormuş. Sezon sonu geldiğinde abimle motorlarımızı alıp gittik. Ama tam o zamanlarda birisi gerçekten Peter’ı *öldürmüş. Polis restorana gelip demiş ki, ‘Artık burada olmayan ve Peter’ı zarar vermek isteyen biri ya da onu öldürmekten bahseden biri var mı?’ diye sormuş. ‘Cranston kardeşler vardı’ demişler. Sonra bize arama emri çıkartıyorlar.

-Ama işin sonunda gerçek katilleri yakaladılar değil mi?

Evet, asıl katilleri yakaladılar. (Kendini şüpheli gösterir bir mimikle)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir