Arkadaşının eski sevgilisiyle öpüşürken kameralara yakalandı! ‘Bu yaptığı ihanet’

Model ve oyuncu Emily Ratajkowski ile yapımcı Sebastian Bear-McClard, 23 Şubat 2018 tarihinde sade bir törenle dünyaevine girmişti. Ancak oğulları Sylvester Apollo Bear’ı 2021 yılının Mart ayında kucağına alan çiftin mutluluğu ne yazık ki beklendiği kadar uzun sürmemişti.

Defalarca aldatıldığını öğrenen Ratajkowski, Bear-Mcclard’dan boşanma kararı almıştı. Bu karardan kısa süre sonra birlikte yaşadıkları dairen taşınan ünlü isim, bekar hayatına başlamıştı.

SIK SIK FARKLI İSİMLERLE GÖRÜNTÜLENDİ

Ancak Emily, çok geçmeden Kim Kardashian’ın eski sevgilisi Pete Davidson, DJ Orazio Rispo, Jack Greer ve Eric André gibi yakışıklı isimlerle peş peşe, samimi hallerde objektiflere takılmıştı.

31 yaşındaki ünlü isim, ‘High Low’ adlı podcast programının son bölümünde konuyla ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

Birine bağlı kalmayıp, sadece flört etmeye çalışıyorum ve hem bunu yapmak; hem de görüştüğüm insanlara dikkat etmek zor oldu. Ne zaman yeni biriye dışarı çıksam herkes bunu öğreniyor. Yani flört ettiğim diğer erkekler bunu görüyor ve bu biraz zor. ‘Hey, dün gece Emily ile konuşmadık’ diyorlar ve sonra başka biriyle akşam yemeğine çıktığım fotoğrafları görüyorlar. Bu berbat bir şey.

ÖPÜŞÜRKEN YAKALANDILAR!

Emily Ratajkowski son olarak ise geçtiğimiz aylarda oyuncu ve yönetmen Olivia Wilde ile yollarını ayıran Harry Styles (29) ie birlikte; Harry’nin şu anda dünya çapındaki konserlerinden oluşan ‘Love On Tour’ turnesinin bir parçası olarak performans gösterdiği Japonya’da birlikte görüntülendi.

Emily’nin, arkadaş olduğu bilinen Olivia’nın eski sevgilisiyle Tokyo sokaklarında öpüşürken kameralara yakalanması, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

BİRLİKTE KONSERE GİTMİŞLER

Günlerdir konuşulan bu görüntülerden sonra, Ratajkowski ile Wilde’ın (39) yaklaşık 8 ay önce birlikte Harry’nin konserlerinden birine katıldığı da ortaya çıktı. Hatta ikili, öpüşme görüntülerinden birkaç hafta önce de Oscar partisinde poz vermişti.

ARKADAŞINDAN ÖZÜR DİLEMİŞ!

Tüm bunların ardından Page Six’e konuşan bir kaynak, şunları söyledi:

Emily, Olivia’dan özür diledi. Emily’nin bu yaptığı tam anlamıyla ihanet!

Bir başka kaynak ise “Olivia bu olaylardan uzak duruyor. Çocuklarına ve işine odaklanmış durumda, bu karmaşayla hiçbir ilgisi olsun istemiyor” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

‘One Direction’ adlı müzik grubuyla büyük bir üne kavuşan şarkıcı ve oyuncu Harry Harry Styles, ‘Don’t Worry Darling’ filminin o dönemde nişanlı olan yönetmeni Olivia Wilde ile aşk yaşamaya başlamıştı. Wilde, daha sonra nişanlısı Jason Sudeikis ile ayrılmış; ancak Styles ile 2021’de başlayan ilişkisi de uzun ömürlü olmamıştı. Film setinde başlayan aşk, geçtiğimiz aylarda sona ermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir